​​​​​​​​​​​​​

Kontakt medarbejdere

​Du er altid velkommen til at sende en e-mail eller ringe til os i telefontiden mandag-torsdag kl. 8-15 og fredag kl. 8-14. 

Ledelse 




Rasmus Rubæk
Skoleinspektør og forstander
Telefon: 30 12 45 08​
Rasmus.Rubaek@regionh.dk (send som sikker mail ved at kopiere mailadressen ind i adressefeltet i Outlook og benyt knappen ' Send digitalt')



Holger Benfe​​ldt Lund
Viceskoleinsp​ektør og viceforstander​
Telefon: 45 11 40 04
Mobil: 21 13 44 49
Holger.benfeldt.lund@regionh.dk (send som sikker mail ved at kopiere mailadressen ind i adressefeltet i Outlook og benyt knappen ' Send digitalt')

​Afdelingsledere spor 1, 2, 3, 4, hjemmene og ungdom 


​​​

​Rikke Villy Ankjær
Afdelingsleder Spor 1
Telefon: 45 11 40 21
Mobil: 21 55 54 19
rikke.villy.ankjaer@regionh.dk (send som sikker mail ved at kopiere mailadressen ind i adressefeltet i Outlook og benyt knappen ' Send digitalt')




Kristine Pico Ørsted
Afdelingsleder  Spor 2
Telefon: 45 11 40 22​
kristine.pico.oersted@regionh.dk (send som sikker mail ved at kopiere mailadressen ind i adressefeltet i Outlook og benyt knappen ' Send digitalt')


Vakant stilling
Afdelingsleder Spor 3
Telefon: 45 11 40 51
Mobil: XX XX XX XX


 

Jesper Storm Sørensen
Afdelingsleder Spor 4
Telefon: 45 11 41 25
Mobil: 28 18 25 10
Jesper.Storm.Soerensen@regionh.dk (send som sikker mail ved at kopiere mailadressen ind i adressefeltet i Outlook og benyt knappen ' Send digitalt')



Pia Toppevad Skov
Afdelingsleder for Elevhjem 1, 2 og 3
Telefon: 45 11 40 33​
Mobil:  40 18 57 55
Pia.Toppevad.Skov@regionh.dk (send som sikker mail ved at kopiere mailadressen ind i adressefeltet i Outlook og benyt knappen ' Send digitalt')




Morten Ellehauge
Afdelingsleder STU - ungdom
Telefon: 45 11 40 21
Mobil:  21 47 85 49
morten.roneklint.ryborg.ellehauge@regionh.dk (send som sikker mail ved at kopiere mailadressen ind i adressefeltet i Outlook og benyt knappen ' Send digitalt')​




Tværgående funktioner 



Lotte Madsen
Afdelingsleder fysio- ergoterapien
Telefon: 45 11 41 46
Mobil: 20 13 89 07
Lotte.Madsen@regionh.dk (send som sikker mail ved at kopiere mailadressen ind i adressefeltet i Outlook og benyt knappen ' Send digitalt')





Hannah Wang-Danzter
Psykolog
Telefon: 45 11 41 44
Mobil: 51 79 99 53
hannah.wang-dantzer@regionh.dk (send som sikker mail ved at kopiere mailadressen ind i adressefeltet i Outlook og benyt knappen ' Send digitalt')


Vacant stilling
Psykolog
Telefon: 45 11 40 98
Mobil: 20 22 69 82
xxxxxxx@regionh.dk​ (send som sikker mail ved at kopiere mailadressen ind i adressefeltet i Outlook og benyt knappen ' Send digitalt')



Maria Bager Vahr
Sygeplejerske 
Telefon: 45 11 41 41 
Maria.Bager.Vahr@regionh.dk (send som sikker mail ved at kopiere mailadressen ind i adressefeltet i Outlook og benyt knappen ' Send digitalt')




Signe Niss Nilsson
Sygeplejerske 
Telefon: 45 11 41 41 
Signe.Niss.Nilsson.01@regionh.dk  (send som sikker mail ved at kopiere mailadressen ind i adressefeltet i Outlook og benyt knappen ' Send digitalt')


Administration



Gitte Zubair Plambeck
Administrativ leder
Telefon:​ 45 11 40 13
Mobil: 29 32 13 33​​
gitte.zubair.plambeck@regionh.dk​ (send som sikker mail ved at kopiere mailadressen ind i adressefeltet i Outlook og benyt knappen ' Send digitalt')


 
Annette Groth Christensen
Skolesekretær
Telefon: 45 11 40 06 
Annette.Christensen.02@regionh.dk (send som sikker mail ved at kopiere mailadressen ind i adressefeltet i Outlook og benyt knappen ' Send digitalt')




Lene Jo Skaarup
Økonomimedarbejder
Telefon: 45 11 40 18
lene.jo.skaarup.01@regionh.dk (send som sikker mail ved at kopiere mailadressen ind i adressefeltet i Outlook og benyt knappen ' Send digitalt')


​​

Carina Dyhr
Kommunikationskonsulent
Telefon: 24 78 42 13
carina.dyhr.01@regionh.dk (send som sikker mail ved at kopiere mailadressen ind i adressefeltet i Outlook og benyt knappen ' Send digitalt')



Susanne Munk-Winther
Personaleadministration
Telefon: 45 11 40 10
Susanne.Munk-Winther@regionh.dk (send som sikker mail ved at kopiere mailadressen ind i adressefeltet i Outlook og benyt knappen ' Send digitalt')

 

Anne Kjærgaard
Personaleadministration
Telefon: 45 11 40 09
anne.kjaergaard.02@regionh.dk​ (send som sikker mail ved at kopiere mailadressen ind i adressefeltet i Outlook og benyt knappen ' Send digitalt')


 

Lisa Terkelsen
Administrativ teamleder
Visitation/Elevadministration
Telefon: 45 11 40 02
Lisa.Terkelsen@regionh.dk (send som sikker mail ved at kopiere mailadressen ind i adressefeltet i Outlook og benyt knappen ' Send digitalt')




It-administration 




Mikael Mollerup
IKT-vejleder
Telefon: 24 52 62 55​
Mikael.Mollerup@regionh.dk (send som sikker mail ved at kopiere mailadressen ind i adressefeltet i Outlook og benyt knappen ' Send digitalt')




Line Holløse Torp
IKT-vejleder
Telefon: 45 11 40 70
Line.holloese.torp@regionh.dk (send som sikker mail ved at kopiere mailadressen ind i adressefeltet i Outlook og benyt knappen ' Send digitalt')




Erik​ Persson
IT-medarbejder
Telefon: 45 11 40 70
Erik.persson@regionh.dk (send som sikker mail ved at kopiere mailadressen ind i adressefeltet i Outlook og benyt knappen ' Send digitalt')

​Køkken og teknisk servicecenter 


Foto er på vej

Nina Elisabeth Bentzen
Kost- og køkkenleder
Telefon: 45 11 40 24
Mobil: 24 78 35 26
Nina.elisabeth.bentzen@regionh.dk (send som sikker mail ved at kopiere mailadressen ind i adressefeltet i Outlook og benyt knappen ' Send digitalt')




Steen Michael Petersen
Afdelingsleder, Teknisk servicecenter
(vedligeholdelse af skolen)
Telefon: 45 11 40 27
Mobil: 24 27 77 89
Steen.Michael.Petersen@regionh.dk (send som sikker mail ved at kopiere mailadressen ind i adressefeltet i Outlook og benyt knappen ' Send digitalt')








Redaktør