Sundhed, trivsels og samliv netværket


 
Sundheds, trivsel og samlivs kontor
tel. 3​​​​6 38 37 12

Socialpædagog

Thomas j. Nielsen

 

Netværks koordinator
Mande/kvinde grupperne

Socialpædagog

Marie Jannicke Christensen
 
marie.jannicke.christensen@regionh.dk
                
Arbejdsmiljø rep. 
Kostkoordinator

​Socialpædagog

Lars Skov



lars.skov@regionh.dk

Seksualvejledernetværket

Mande/kvindegrupperne

Pædagogisk massør

MED-udvalgs rep.


​​Socialpædagog

Troels Lindberg
 
 
troels.lindberg@regionh.dk

Seksualvejledernetværket
Mande/kvindegrupperne
Cheftræner for FC Hulegården
Sorg gruppen

​Socialpædagog

Lars Nissen Corell


​​​Socialpædagog

Sidsel Marie Albertsen


 
sidsel.marie.albertsen@regionh.dk

Sorg gruppen
Beboerferie udvalgs rep.
 

Socialpædagog

Julia Franziska Glud Kvist 
 

mobil: 92 43 65 40

julia.franziska.glud.kvist@regionh.dk

Botilbuds koordinator

Seksualvejledernetværket

Mande/kvinde grupperne              



Socialpædagog

Signe Vincentz


signe.vincentz@regionh.dk


Mande/kvinde grupperne

​Socialpædagog

Janne Liliendal

tel.36 38 37 16

mobil: 51 81 12 23

janne.liliendal@regionh.dk

Mål/kvalitets koordinator

Botilbuds koordinator

Seksualvejleder

Mande/kvinde grupperne

MED-udvalgs rep.

Redaktør