​​

Kontaktoplysninger til Solgavens medarbejdere

​Her kan du finde kontaktoplysninger direkte til en af Solgavens medarbejdere. 

​Forstander 

Molly Møller
Forstander
E-mail: molly.moeller@regionh.dk​
Tlf: 44 95 44 99

Mellemleder


Aase Bonde Pedersen
E-mail: Aase.Bonde.Pedersen@regionh.dk
Tlf: 44 34 83 83

Mellemleder

Anette Hansen
E-mail: Anette.Hansen.09@regionh.dk
Tlf. 44 34 83 44

Mellemleder

Suzann Salina Kure
E-mail: Suzann.Salina.Kure@regionh.dk
Tlf. 44 34 83 11

​Planlægger

Anette Illum
E-mail: Anette.Illum@regionh.dk
Tlf. 44 34 83 71

Træningscenter

E-mail: solgaven-dagcenter.den-sociale.virksomhed@regionh.dk
Tlf. 44 34 83 83

Høreomsorg

Lars Bonnevie
E-mail: Lars.Bonnevie@regionh.dk
Tlf. 44 34 83 40

Lars BonnevieE-mail:

Mobilityinstruktr

Tina Gundestrup
E-mail: Tina.Gundestrup@regionh.dk
Tlf. 44 34 83 54

Anne Alrø Jørgensen
E-mail: Anne.Alroe.Joergensen@regionh.dk
Tlf. 44 34 83 56

Pedel

Michael Johannesen
E-mail: Michael.Johannesen@regionh.dk
Tlf. 44 95 44 99

Allan Kristensen
E-mail: Allan.Kristensen@regionh.dk
Tlf. 44 95 44 99

Lars Nielsen
E-mail: lars.frederik.nielsen@regionh.dk​
Tlf. 44 95 44 99

Administrationskontoret

Lise Mogensen (budget/regnskab)
E-mail: Lise.Mogensen.01@regionh.dk
Tlf: 44 34 83 02

Tina Bak (løn/personale/hjemmeside)    
E-mail: Tina.Bak.Lauersen@regionh.dk
Tlf: 44 34 83 01

Heidi Rosenlund Thorsen (beboeropgaver)
E-mail: Heidi.Rosenlund.Thorsen@regionh.dk
Tlf.: 44 34 83 04

Webmaster

Tina Bak
E-mail: Tina.Bak.Lauersen@regionh.dk
Tlf.: 44 34 83 01

Krista Hyldmar
E-mail: Krista.Hyldmar@regionh.dk
Tlf.: 44 34 83 12
 




Redaktør