Kontaktoplysninger til Solgavens medarbejdere

​Her kan du finde kontaktoplysninger direkte til en af Solgavens medarbejdere. 

Forstander 

Jeanne Brandt Larsen                         
E-mail: Jeanne.Brandt.Larsen@regionh.dk
Tlf: 44 95 44 99

Leder af pleje-omsorg

Laila Møller
E-mail: Laila.Moeller@regionh.dk

Tlf: 44 34 83 09

Leder af dagcenter samt trænings- og aktivitetscenter

Aase Bonde Pedersen
E-mail: Aase.Bonde.Pedersen@regionh.dk
Tlf: 44 34 83 83

Leder af køkken-rengøring

Anette Hansen
E-mail: Anette.Hansen.09@regionh.dk
Tlf. 44 34 83 44

Kvalitets- og udviklingssygeplejerske

Nina Rolin
E-mail: Nina.Rolin@regionh.dk
Tlf. 44 34 83 08

Planlægger

Anette illum

E-mail: Anette.Illum.01@regionh.dk

Tlf. 44 34 83 71

Træningscenter

E-mail: dsv-fp-solgaven-dagcenter@regionh.dk
Tlf. 44 95 44 99

Høreomsorg

Diana Thejsen
E-mail: Diana.V.Thejsen@regionh.dk
Tlf. 44 34 83 40

Maria Linnebjerg
E-mail: maria.linnebjerg@regionh.dkDiana.V.Thejsen@regionh.dk
Tlf.

 

Mobilityinstruktør

Tina Gundestrup
E-mail: Tina.Gundestrup@regionh.dk
Tlf. 44 34 83 55

Mobilityinstruktør

Anne Alrø Jørgensen
E-mail: Anne.Alroe.Joergensen@regionh.dk
Tlf. 44 34 83 56

Pedel

Michael Johannesen
E-mail: Michael.Johannesen@regionh.dk
Tlf. 44 95 44 99

Pedel

Johny Sønder
E-mail: Johny.Soender@regionh.dk
Tlf. 44 95 44 99

Administrationskontoret

Lise Mogensen (budget/regnskab)
E-mail: Lise.Mogensen.01@regionh.dk
Tlf: 44 34 83 02

Tina Bak (løn/personale/hjemmeside)    

E-mail: Tina.Bak.Lauersen@regionh.dk
Tlf: 44 34 83 01

Karen Høj (beboeropgaver)

E-mail: Karen.Hoej@regionh.dk
Tlf.: 44 34 83 04

Webmaster

Tina Bak
E-mail: Tina.Bak.Lauersen@regionh.dk
Tlf.: 44 34 83 01

Krista Hyldmar
E-mail: Krista.Hyldmar@regionh.dk
Tlf.: 44 34 83 12
 


Redaktør