Kontakt os

​Hulegården

Brøndbyøstervej 166-172
2605 Brøndby
Tlf: 36 38 37 00
Hulegaarden@regionh.dk

Vær opmærksom på, at der kan gå op til et par minutter før henvendelsen sendes, hvis du trykker direkte på hulegårdens mailadresse og udfylder formularen.


 Digital post/mail

Digitale he​n​v​​e​nd​else​r med ​​​​
p​ersonfølsomme data skal sendes ​via sikker 
​post.​

Borgere og pårørende skal sende digital post via 
borger.dk. 

Kommuner kan bruge vores ​sikre postkasse, hvis
kommunen har en sikker post klient. 
Sikker postkasse: hulegaarden@hav1.regionh.dk

Administrationens åbningstider:

Mandag 9:00 - 15:00
Tirsdag 9:00 - 15:00
Onsdag: Lukket
Torsdag 9:00 - 14:30
Fredag 9:00 - 13:30

Forstander

Trine Smith Fehmerling
tel. 36 38 37 25
mobil 40 29 07 53
trine.smith.fehmerling@regionh.dk

 

Stedfortræder for forstander

Bjarne Mogensen
tel. 36 38 37 26
mobil 23 25 11 73
bjarne.mogensen.01@regionh.dk

Faglig leder

Lis Funk-Hansen
tel. 36 38 37 18
mobil 29 24 47 11
lis.funk-hansen@regionh.dk

 

Administrationen

Rahila Changazi
tel. 36 38 37 24

Pernille Tafdrup
tel. 36 38 37 37

Botilbudskoordinatore 

Janne Liliendal
tel. 36 08 37 16
mobil 51 81 12 23

janne.liliendal@regionh.dk

Gitte Hougaard Carlsen
mobil 92 43 65 38

Mia Ehlers
mobil 92 43 65 36

Julia Kvist
mobil 92 43 65 40

Anja Eljen Rasmussen
mobil 92 43 66 34

Cecilie Finne Hansen
mobil 23 88 58 32


Udviklingskonsulent og tjenesteplanlægger

René Hoffmann-Harms
tel. 36 38 37 20
mobil 30 35 53 63
rene.hoffmann-harms@regionh.dk

 

Praktikkoordinator

Inga Juul
inga.juul@regionh.dk

 

Sexualvejledere


Tina Nørregaard
tel. 36 38 37 00
tina.noerregaard@regionh.dk

 
Janne Liliendal
tel. 36 38 37 11
janne.liliendal@regionh.dk

 

Webmaster

René Hoffmann-Harms
tel. 36 38 37 20
mobil 30 35 53 63
rene.hoffmann-harms@regionh.dk

 

Botilbuddene:

Brøndbyøstervej 166B, 2605 Brøndby  tei. 36 38 37 01
 
Brøndbyøstervej 166C, 2605 Brøndby  tel. 36 38 37 02

Personale træffes på mobil. 21 34 01 49
 

Brøndbyøstervej 168B, 2605 Brøndby tel.  36 38 37 03

Brøndbyøstervej 168C, 2605 Brøndby tel  36 38 37 04
 
Personale træffes på mobil 21 26 75 98 

 

Brøndbyøstervej 170B, 2605 Brøndby tel. 36 38 37 05
 
Brøndbyøstervej 172B, 2605 Brøndby tel. 36 38 37 07

Brøndbyøstervej 172C, 2605 Brøndby tel. 36 38 37 08

Personale træffes på mobil 21 20 16 97 

 
Redaktør