​​​​​

Ledelse og stab

​Herunder finder du medarbejderne i 3Kløverens ledelse samt i stabsfunktionerne

​Info
 

Mette Brunberg

Forstander
Mobil: 30 43 82 70
Mail: Mette.Brunberg@regionh.dk


Dorthe Grubbe

Personaleleder
Mobil: 21 59 79 50
Mail: Dorthe.Grubbe@regionh.dk



Jytte Jørgensen

Faglig leder - Åbjerggård
Mobil: 21 59 79 60
Mail: Jytte.Schoeler.Joergensen@regionh.dk


​ ​Magnus Bilsø Mortensen

 Faglig leder - Margueritten
 Mobil: 61 16 39 80
​ Mail: Magnus.Bilsoee.Mortensen@regionh.dk


Jannie Petersen

Administrativ medarbejder - økonomi
Mobil: 21 54 79 93
Mail: Jannie.Petersen.01@regionh.dk


Sofie Evald Ravn

 Sagskoordinator

Mobil: 21 13 79 73

Mail: Sofie.Evald.Ravn@regionh.dk


​ Sarah Fritzen

 Sagskoordinator
 Tlf: 38 66 80 09 ​​​
 Mail: Sarah.Fritzen@regionh.dk


Henriette Løve 

Sygeplejerske
Mobil: 30 25 28 28
Mail: Henriette.Stenlien.Von.Hadeln.Loeve.01@regionh.dk




Nanna Christoffersen

Ergoterapeut
Mobil: 
Mail: Nanna.Cathrine.Christoffersen@regionh.dk


Eva Bøgestrøm

Kommunikationskonsulent
Mobil: 21 54 81 99
Mail: Eva.Boegestroem@regionh.dk


Stine Toft Christensen 

HR-koordinator
Mobil: 91 17 64 84
Mail: Stine.Toft.Christensen@regionh.dk


​​Charlotte Egholm Rasmussen

Vagtplanlægger - Åbjerggård

Mobil: 23 83 40 61 


Ann-Mari Matzen

Vagtplanlægger - Margueritten
Mobil: 20 43 06 45 
Mail: Ann-Mari.Matzen@regionh.dk


​Line Bækkel Ruth - på barsel

HR-koordinator
Mobil: 91 17 64 84
Mail: Line.Bækkel.Ruth@regionh.dk


























































Redaktør