​​​

Ledelse og stab

​Herunder finder du medarbejderne i 3Kløverens ledelse samt i stabsfunktionerne.

​Info


 



Mette Brunberg

Forstander
Mobil: 30 43 82 70
Mail: Mette.Brunberg@regionh.dk


Dorthe Grubbe

Personaleleder
Mobil: 21 59 79 50
Mail: Dorthe.Grubbe@regionh.dk




Jytte Jørgensen

Faglig leder
Mobil: 21 59 79 60
Mail: Jytte.Schoeler.Joergensen@regionh.dk



Jannie Petersen

Administrativ medarbejder
Mobil: 21 54 79 93
Mail: Jannie.Petersen.01@regionh.dk



​Julie Fabricius Dahl

Psykolog
Mobil: 21 54 78 47
Mail: Julie.Fabricius.Dahl@regionh.dk



Sofie Evald Ravn

 Organisationssekretær

Mobil: 21 13 79 73
Mail: Sofie.Evald.Ravn@regionh.dk








Henriette Løve 

Sygeplejerske
Mobil: 30 25 28 28
Mail: Henriette.Stenlien.Von.Hadeln.Loeve.01@regionh.dk



Eva Bøgestrøm

Organisationssekretær
Mobil: 21 54 81 99
Mail: Eva.Boegestroem@regionh.dk



Stine Toft Christensen 

HR-koordinator
Mobil: 91 17 64 84
Mail: Stine.Toft.Christensen@regionh.dk








​​Charlotte Egholm Rasmussen

Planlægger 

Mobil: 23 83 40 61 








Kristine Schwarz - på barsel

Sagskoordinator og faglig komm.vejleder

Mobil: 21 13 79 73
Mail: Kristine.Schwarz@regionh.dk


​Line Bækkel Ruth - på barsel

HR-koordinator
Mobil: 91 17 64 84
Mail: Line.Bækkel.Ruth@regionh.dk


















































Redaktør