Ledelse og stab

​Herunder finder du medarbejderne i 3Kløverens ledelse samt i stabsfunktionerne







 Info

 

 


 

​​

Mette Brunberg

Forstander
Mobil: 30 43 82 70
Mail: Mette.Brunberg@regionh.dk

 

 


 

Dorthe Grubbe

Personaleleder
Mobil: 21 59 79 50
Mail: Dorthe.Grubbe@regionh.dk


Jytte Jørgensen

Faglig leder
Mobil: 21 59 79 60
Mail: Jytte.Schoeler.Joergensen@regionh.dk

Jannie Petersen

Administrativ medarbejder
Mobil: 21 54 79 93
Mail: Jannie.Petersen@regionh.dk

 

 

 

 

 

 

​Julie Fabricius Dahl

Psykolog
Mobil: 21 54 78 47
Mail: Julie.Fabricius.Dahl@regionh.dk


Kristine Schwarz - på barsel

 Sagskoordinator og faglig komm.vejleder

Mobil: 21 13 79 73
Mail: Kristine.Schwarz@regionh.dk


 

 

Henriette Løve - på barsel

Sygeplejerske
Mobil: 30 25 28 28
Mail:

Henriette.Stenlien.Von.Hadeln.Loeve.01@regionh.dk


Eva Bøgestrøm

Organisationssekretær
Mobil: 21 54 81 99
Mail: Eva.Boegestroem@regionh.dk


Line Bækkel Ruth

HR-koordinator
Mobil: 91 17 64 84
Mail: Line.Bækkel.Ruth@regionh.dk

 

 


​Casper Frederiksen

Faglig koordinator  Team 24 - Margueritten
Mobil: 21 54 78 67
Mail: 
Casper.Bertil.Rosenbaek.Frederiksen@regionh.dk



Camilla Jarmer

Faglig koordinator Team 12 - Margueritten
Mail: camilla.jarmer@regionh.dk ​


Camilla Lystlund

Faglig koordinator Bjerget 
Mobil: 40 27 07 74
Mail: Camilla. Lystlund@regionh.dk






David Leudesdorff Ravnkilde
Faglig koordinator Dalen - Åbjerggård 
Mail: David.leudesdorff.ravnkilde@regionh.dk






​Lone Jensen
Faglig koordinator Åen - Åbjerggård 
Mail: Lone.Jensen.10@regionh.dk​


Redaktør