Kontakt

​På siden her finder du kontaktinformationer på alle relevante områder hos 3Kløveren.​

Find vej​​

Klik på billedet for at finde vej og rutevejledning til 3 Kløveren (åbner Google Maps i ny fane)

3 kloveren.gif

 Digital post/mail

Digitale he​n​v​​e​nd​else​r med ​​​​
p​ersonfølsomme data skal sendes ​via sikker ​post
.​

Borgere og pårørende skal sende digital post via borger.dk. 

Kommuner kan bruge vores ​sikre postkasse, hvis kommunen har en sikker post klient. 
Sikker postkasse: 3-kloeveren@hav1.regionh.dk

3Kløveren 

Smakkevej 1
3070 Snekkersten
Telefon: 47 36 03 33
Mail: 3-kloeveren@hav1.regionh.dk

Forstander
Mette Brunberg
Telefon: 30 43 82 70
Mail: Mette.Brunberg@regionh.dk

Økonomi
Jannie Petersen
Telefon: 49 25 28 20
Mail: Jannie.Petersen.01@regionh.dk

Organisationssekretær
Line Bækkel Ruth
Telefon: 49 25 28 30
Mail: Line.Baekkel.Ruth@regionh.dk

Psykolog
Julie Fabricius Dahl
Telefon: 21 59 79 76
Mail: Julie.Fabricius.Dahl@regionh.dk

Socialrådgiver

Christian Ramses Lehrmann
Telefon: 21 13 79 73
Mail: Christian.Ramses.Lehrmann@regionh.dk



Sygeplejerske
Henriette Gedde Hansen
Telefon: 30 25 28 28
Mail: Henriette.Gedde.Hansen@regionh.dk

Margueritten

Telefonomstilling: 49 25 28 28

Fagligleder
Maria Øster
Telefon: 21 59 79 80
Mail:

Personaleleder
Sara Radich
Telefon: 21 59 79 70
Mail:
Sara.Radich@regionh.dk


Team 1
Telefon: 49 25 28 31

Team 2
Telefon: 49 25 28 32

Team 4
Telefon: 49 25 28 33

Pedel
Kent Mortensen
Telefon: 40 31 81 59
Mail: Kent.Busk.Mortensen@regionh.dk

Køkken
Ann-Mari Matzen
Telefon: 49 25 28 39
Mail: Ann-Mari.Matzen@regionh.dk

Åbjerggård

Telefonomstilling: 47 38 33 22

Fagligleder
Jytte Jørgensen
Telefon: 21 59 79 30
Mail: Jytte.Schoeler.Joergensen@regionh.dk

Personaleleder
Dorthe Grubbe
Telefon: 21 59 79 50
Mail: Dorthe.Grubbe@regionh.dk

Bjerget
Telefon: 47 36 03 30

Åen
Telefon: 47 36 03 31

Dalen
Telefon: 47 36 03 32

Pedel
Erik Skovgaard
Telefon: 40 23 45 84
Mail: Erik.Skovgaard.Jespersen@regionh.dk


Borger.dk


Redaktør