Kontakt

​På siden her finder du kontaktinformationer på alle relevante områder hos 3Kløveren.​

Find vej​​

Klik på billedet for at finde vej og rutevejledning til 3 Kløveren (åbner Google Maps i ny fane)

3 kloveren.gif

 Digital post/mail

Digitale he​n​v​​e​nd​else​r med ​​​​
p​ersonfølsomme data skal sendes ​via sikker ​post
.​

Borgere og pårørende skal sende digital post via borger.dk. 

Kommuner kan bruge vores ​sikre postkasse, hvis kommunen har en sikker post klient. 
Sikker postkasse: 3kloeveren@regionh.dk

3Kløveren 

Smakkevej 1
3070 Snekkersten
Telefon: 38 66 80 00
Mail: 3kloeveren@regionh.dk

Forstander
Mette Brunberg
Telefon: 30 43 82 70
Mail: Mette.Brunberg@regionh.dk

 

Personaleleder
Dorthe Grubbe
Telefon: 21 59 79 50
Mail: ​dorthe.grubbe@regionh.dkDorthe.Grubbe@regionh.dk


Faglig leder
Jytte Jørgensen
Telefon: 21 59 79 30
Mail: Jytte.Schoeler.Joergensen@regionh.dkJytte.Schoeler.Joergensen@regionh.dkJytte.Schoeler.Joergensen@regionh.dk


Økonomi
Jannie Petersen
Telefon: 38 66 80 16
Mail: Jannie.Petersen.01@regionh.dk

Organisationssekretær
Line Bækkel Ruth
Telefon: 38 66 80 15
Mail: Line.Baekkel.Ruth@regionh.dk

Organisationssekretær
Carmen Louise Refslund Anderson
Telefon: 38 66 80 15
Mail: Carmen.louise.refslund.andersson@regionh.dk

 
Socialrådgiver
Christian Ramses Lehrmann
Telefon: 21 13 79 73
Mail: Christian.Ramses.Lehrmann@regionh.dk

Sygeplejerske
Henriette Løve
Telefon: 30 25 28 28
Mail: Henriette.stenlien.von.hadeln.loeve.01@regionh.dk

 

 

Margueritten

Telefonomstilling: 38 66 80 00

Afdelingstelefon, Team12 og Team24
Telefon: 51 44 54 17


Faglig Koordinator
Louise Zørn
Telefon: 40 27 01 54
Mail: Louise.zoern@regionh.dkKent.Busk.Mortensen@regionh.dk


Pedel
Kent Mortensen
Telefon: 51 44 54 07
Mail: Kent.Busk.Mortensen@regionh.dk

Køkken
Ann-Mari Matzen
Telefon: 49 25 28 39
Mail: Ann-Mari.Matzen@regionh.dk

 

 

Åbjerggård

Telefonomstilling: 38 66 80 00

Afdelingstelefon, Bjerget, Åen og Dalen
Telefon: 20 49 65 03


Faglig Koordinator
Camilla Lystlund
Telefon: 40 27 07 74
Mail: Camilla.lystlund@regionh.dk

Kent.Busk.Mortensen@regionh.dk
Pedel
Erik Skovgaard
Telefon: 40 23 45 84
Mail: Erik.Skovgaard.Jespersen@regionh.dk


Borger.dk


Redaktør