Kontakt

​På siden her finder du kontaktinformationer på alle relevante områder hos 3Kløveren.​

Find vej​​

Klik på billedet for at finde vej og rutevejledning til 3 Kløveren (åbner Google Maps i ny fane)


 Digital post/mail

Digitale he​n​v​​e​nd​else​r med ​​​​
p​ersonfølsomme data skal sendes ​via sikker ​post
.​

Borgere og pårørende skal sende digital post via borger.dk. 

Kommuner kan bruge vores ​sikre postkasse, hvis kommunen har en sikker post klient. 
Sikker postkasse: 3kloeveren@regionh.dk

 3Kløveren 

Smakkevej 1
3070 Snekkersten
Telefon: 38 66 80 00
Mail: 3kloeveren@regionh.dk

Forstander
Mette Brunberg
Telefon: 30 43 82 70
Mail: Mette.Brunberg@regionh.dk


Personaleleder
Dorthe Grubbe
Telefon: 21 59 79 50
Mail: ​Dorthe.Grubbe@regionh.dk


Faglig leder
Jytte Jørgensen
Telefon: 21 59 79 60
Mail: Jytte.Schoeler.Joergensen@regionh.dk


Vagtplanlægger
Charlotte Rasmussen​
Telefon: 23 83 40 61
Mail: charlotte.egholm.rasmussen@regionh.dk​


Økonomi
Jannie Petersen
Telefon: 38 66 80 16
Mail: Jannie.Petersen.01@regionh.dk


Organisationssekretær
Sofie Evald Ravn
Telefon: 21 13 79 73 
Mail: Sofie.Evald.Ravn@regionh.dk

Organisationssekretær
Eva Bøgestrøm
Telefon: 38 66 80 09
Mail: Eva.Boegestroem@regionh.dk

 
 Sygeplejerske
 Henriette Løve
 Telefon: 30 25 28 28
 Mail: henriette.stenlien.von.hadeln.loeve.01@regionh.dk


Psykolog 
Julie Fabricius Dahl
Telefon: 21 54 78 47
Mail: Julie.Fabricius.Dahl@regionh.dk​


HR-koordinator
Stine Toft Christensen
Telefon: 91 17 64 84
Mail: Stine.Toft.Christensen@regionh.dk

Margueritten

Telefonomstilling: 38 66 80 00

Afdelingstelefon, Team12 og Team24

Telefon: 51 44 54 17Kent.Busk.Mortensen@regionh.dk


Pedel
Kent Busk Mortensen
Telefon: 51 44 54 07
Mail: Kent.Busk.Mortensen@regionh.dk

Køkken
Ann-Mari Matzen
Mail: Ann-Mari.Matzen@regionh.dk

 

Åbjerggård

Telefonomstilling: 38 66 80 00

Afdelingstelefon, Bjerget, Åen og Dalen
Telefon: 20 49 65 03

Kent.Busk.Mortensen@regionh.dk
Pedel
Erik Skovgaard
Telefon: 40 23 45 84
Mail: Erik.Skovgaard.Jespersen@regionh.dk

Redaktør