​​​​​

Forstander, Administration og Stab






​  Frank Hedegaard

  Forstander
  Telefon: 45 11 84 12





Administration

​E-mail til teamet: bredegaard-administration.den-sociale-virksomhed@regionh.dk


  Kirsten Dons

Kirsten Dons
Assistent
Løn og Personale
Telefon: 45 11 84 13


Margit Jensen


Margit Jensen
Fuldmægtig
Økonomi
Telefon: 45 11 84 14





​Stab 

Karina Lykke Nielsen


​​Karina Lykke Nielsen
Pædagogisk konsulent og
Supervisor (certificeret hos Susan Hart i NeuroAffektiv udviklingspsykologi)
Telefon: 21 43 55 18
E-mail: karina.lykke.nielsen@regionh.dk


Maria Kümmel Nielsen
​Maria Kümmel Nielsen​
​Kommunikation​skonsulent
Telefon: 29 38 14 80
E-mail: maria.kuemmel.nielsen@regionh.dk





Anne Krag
 
Anne Krag
Synskonsulent og ADL-og mobilityinstruktør
Telefon: 24 40 02 75
E-mail: anne.krag@regionh.dk



Heidi Stener Larsen
Heidi Stener Larsen
Konsulent - IT og velfærdsteknologi
Telefon: 23 25 95 92
E-mail: heidi.stener.larsen@regionh.dk



Ninasofie Rasmussen
Ninasofie Rasmussen
Ergoterapeut og
Klinisk vejleder i ergoterapi
Telefon: 51 42 39 63
E-mail: Ninasofie.rasmussen@regionh.dk




Mette Bøgelund Kruse

Mette Bøgelund Kruse
Sundhedsfaglig konsulent,
sygeplejerske
E-mail: mette.boegelund.kruse@regionh.dk





















​​


Redaktør